• rozwiń

Temat: Nagrody Polskiej Rady Biznesu. 7. edycja

Profesor Jan Madey: trzeba inwestować w młodych ludzi

Profesor Madey: udało się zbudować szkołę, gdzie odnosimy światowe sukcesy Odtwórz: Profesor Madey: udało się zbudować szkołę, gdzie odnosimy światowe sukcesy
Profesor Madey: udało się zbudować szkołę, gdzie odnosimy światowe sukcesy "Źródło: TVN24 BiS"

To wyróżnienie jest sygnałem, że poważnie się patrzy w kraju na to, co robią młodzi, zdolni ludzie - mówi w programie "Bilans" w TVN24 BiS profesor Jan Madey, laureat nagrody specjalnej ubiegłorocznej, 6. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Profesor przypomina, że do piątku 19 stycznia przyjmowane są zgłoszenia do 7. edycji Nagrody PRB.

Prof. Jan Madey, informatyk i pracownik Instytutu Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał nagrodę specjalną PRB im. Jana Wejcherta w szóstej edycji konkursu. - Było to zaskoczenie i wyróżnienie pokazujące, że działalność, która wydaje się ograniczona do świata naukowego, znajduje zrozumienie i pozytywną ocenę również w świecie biznesu - mówi.

Jak podkreśla, "trzeba inwestować w młodych ludzi i wiedzieć, że to kiedyś z nawiązką się zwróci". - Nie uzyska się efektów ekonomicznych zaraz. Potrzeba lat pracy, to na szczęście duże firmy zauważyły - dodaje profesor Madey.

Kandydatury do Nagrody Polskiej Rady Biznesu można zgłaszać poprzez stronę www.nagrodaprb.pl. Następnie kapituła dokona ich selekcji, a 7 marca poznamy dziewięciu finalistów.

Gala w maju

W 7. edycji wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach:

• Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii Sukces - za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek;

• Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii Wizja i Innowacje - za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej;

• Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii Działalność Społeczna - za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym;

• Nagroda specjalna PRB im. Jana Wejcherta - za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego.

Uroczysta Gala 7. edycji Nagrody PRB odbędzie się w warszawskim Ufficio Primo 21 maja 2018 roku i będzie transmitowana na żywo przez telewizję TVN24 i TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane