• rozwiń

Kartą możesz nie zapłacić. Banki ostrzegają przed utrudnieniami

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą Odtwórz: Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą
Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą "Źródło: TVN24 BiS"

Brak możliwości zapłaty kartą oraz niedostępna bankowość internetowa i mobilna. To utrudnienia, które w najbliższych dniach czekają na klientów części banków.

Santander

W sobotę w godzinach 0.00-9.00 zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

mBank

W związku z pracami modernizacyjnymi w nocy z soboty na niedzielę zostaną przeprowadzone prace modernizacyjne. Dlatego w godzinach 2.00-6.00 klienci nie będą mieli możliwości zapłaty kartą. Nie wypłacą również gotówki z bankomatu oraz nie skorzystają z wpłatomatu.

Między 1.30-8.30 nie będzie możliwości zalogowania się na swoje konto w internecie i nie złożysz wniosku, w godzinach 2:00 – 7:30 nie skorzystasz z aplikacji mobilnej.

Dodzwonisz się na mLinię, skontaktujesz się z Ekspertem online. Uzyskasz informacje o naszej ofercie, jednak nie zrealizujesz żadnej operacji.

Dodatkowo od godzin wieczornych 19 stycznia, nie będą dostępne przelewy Blik oraz mKantor. Obie usługi będą niedostępne już od godziny 19.00.

Prosimy, wszystkie ważne przelewy wykonaj we wcześniejszym terminie. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać wcześniej gotówkę.

ING Bank Śląski

W nocy, z niedzieli na poniedziałek, od 0.00 do 5.30, zaplanowano prace serwisowe. W czasie prac wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z: bankomatów, wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING oraz jego wersji mobilnej.

Ponadto klienci nie skorzystają z kantoru wymiany walut w Moim ING, systemu ING CardsOnLine,
płatności BLIK,  płatności natychmiastowych i płatności internetowych za pomocą Płać z ING.

"Mogą też występować problemy z płatnościami kartami" - dodano w komunikacie.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 0.05-6.50 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości mobilnej i internetowej Idea Cloud.

Lion's Bank

Prace modernizacyjne zostaną przeprowadzone również w Lion's Bank. W związku z tym w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane