• rozwiń

Utrudnienia w dostępie do konta. Banki ostrzegają klientów

Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki Odtwórz: Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki
Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do bankowości internetowej oraz niedostępna mobilna autoryzacja. To utrudnienia, które w weekend czekają na klientów kilku banków.

mBank

W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 1.30-8.00 w banku zostaną przeprowadzone prace modernizacyjne.

W tym czasie klienci: między 1.30-6.30 nie złożą wniosku, a w godzinach 3.00-4.00 nie sprawdzą historii operacji na swoim koncie. Ponadto w godzinach 1.30-8.00 nie będzie możliwe skorzystanie z mobilnej autoryzacji. Bank w tym czasie będzie wysyłać do kody SMS.

Dodatkowo między 2.00-4.00 klienci nie skontaktują się z ekspertem online.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 3.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

Bank BPS

Od piątku od godziny 23.00 do soboty do godziny 2.00 z powodu prowadzonych prac serwisowych system bankowości internetowej będzie niedostępny.

SGB

W niedzielę od godziny 0.00 do godziny 4.00, z uwagi na planowane prace administracyjne mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane