• rozwiń

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Poszukiwania samolotu i co zrobić z niechcianymi prezentami

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Poszukiwania samolotu i co zrobić z niechcianymi prezentami
Foto: PAP/EPA Foto: Poniedziałek w TVN24 Biznes i Świat

W poniedziałek w TVN24 Biznes i Świat przyglądamy się poszukiwaniom malezyjskiego samolotu linii AirAsia, ale też ewakuacji włoskiego promu na Adriatyku. Sprawdzimy też, ile zarobimy w przyszłym roku i podpowiemy, co zrobić z niechcianymi prezentami.

Poszukiwania samolotu

Władze indonezyjskie wznowiły w poniedziałek nad ranem, czasu miejscowego, poszukiwania malezyjskiego samolotu linii AirAsia, który zaginął w niedzielę nad Morzem Jawajskim ze 162 osobami na pokładzie. Maszyna leciała z Surabaji (Indonezja) do Singapuru.

Jest to kolejna tragedia, która w tym roku dotknęła malezyjskiego przewoźnika lotniczego. Wciąż nie wyjaśniono okoliczności zaginięcia samolotu Malaysia Airlines w marcu i zestrzelania innego samolotu tego przewoźnika w lipcu nad wschodnią Ukrainą. W TVN24 Biznes i Świat śledzimy poszukiwania malezyjskiego samolotu.

Ogień na promie

Przyglądamy się też ewakuacji włoskiego promu płynącego z Grecji do Ankony. Po ponad dobie od chwili wybuchu pożaru na pokładzie na ewakuację czeka jeszcze blisko 200 osób. Operacja przebiega bardzo powoli z powodu fatalnej pogody.

Prom "Norman Atlantic" znajduje się na Adriatyku między wybrzeżem Włoch i Albanii. Płomienie na jednostce zostały już ugaszone. Przyczyna pożaru nadal jest nieznana. Dotychczasowy bilans pożaru to jedna ofiara śmiertelna i kilkanaście osób z obrażeniami, kilka w stanie hipotermii.

Ile zarobimy?

W poniedziałek w TVN24 Biznes i Świat sprawdzimy, ile zarobimy w 2015 roku. Z analiz Komisji Europejskiej wynika, że największy procentowy wzrost pensji w przyszłym roku ma zanotować Estonia. W Polsce pensje też mają rosnąć. Sprawdzimy, w jakich branżach.

Po świętach z prezentami

W TVN24 Biznes i Świat drugie życie prezentów. Podpowiemy, co zrobić z niechcianym podarunkiem. Okazuje się, że jest kilka sposobów.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane