• rozwiń

Polacy we frankowej pułapce. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Polacy we frankowej pułapce. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat
Foto: Shutterstock Foto: Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat poświęcimy umacniającemu się frankowi i konsekwencjom, jakie niesie za sobą wysoki kurs szwajcarskiej waluty. Na naszej antenie nie zabraknie też rozmów z ekspertami, m.in. prof. Dariuszem Filarem, byłym członkiem RPP. Miłośników gadżetów zabierzemy w fascynujący świat nowych technologii.

Gościem programu “Świat” o godz. 20.30, będzie były premier Jan Krzysztof Bielecki. Jolanta Pieńkowska zapyta go o to, jaki wpływ na portfele Polaków może mieć decyzja szwajcarskiego banku centralnego o uwolnieniu kursu franka.

"Świat technologii"

O godz. 21.00 zapraszamy na program “Świat technologii”. Opowiemy w nim m.in. o zdrowotnych konsekwencjach korzystania ze smartfonu i tabletu. Pokażemy również technologię, która uwalnia kierowców od stania w korkach. Będziemy też na Grenlandii, która tak naprawdę przypomina… szwajcarski ser.

"Bilans"

W programie “Bilans” o godz. 21.30 Robert Stanilewicz podsumuje piątkowe wydarzenia na rynkach. Jego gośćmi będą prof. Dariusz Filar, członek Rady Gospodarczej przy Premierze i były członek RPP oraz Tomasz Korab, prezes zarządu Eques Investmnet TFI.

"24 godziny"

W program “24 godziny” o godz. 22.30 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie. Skomentują je dla nas Łukasz Jasina z portalu kulturaliberalnej.pl i Grzegorz Cydejko z “Forbesa”.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
marcin_bakiewicz
Gorący temat, jak najbardziej go obejrzę, co prawda kredyt mam w złotówkach, lecz ta cała sytuacja nas wszystkich dotknie, mam znajomych co mają takie kredyty nie zazdroszczę.
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij
ala_alekhddi
Bardzo ciekawą rozmowę przeprowadziła pani Jola ale prawda jest taka, że jak ktoś podjął decyzję kredytu w obcej walucie to musi ponieść tego konsekwencję.
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane