• rozwiń
  • WIG20 2208.54 -0.16%
  • WIG30 2497.43 -0.11%
  • WIG 57950.18 -0.06%
  • sWIG80 11410.26 -0.38%
  • mWIG40 3665.88 +0.46%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Weekendowe utrudnienia dla klientów dziewięciu banków. Oto lista

Ekspertka o nowych zasadach w płatnościach kartami Odtwórz: Ekspertka o nowych zasadach w płatnościach kartami
Ekspertka o nowych zasadach w płatnościach kartami "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do bankowości mobilnej i internetowej oraz problemy w płatnościach w sklepach internetowych. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów części banków.

PKO BP

W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 3.00-4.00, nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO".

"W czasie przerwy działanie aplikacji IKO zostanie ograniczone do wypłat z bankomatów, płatności w sklepach stacjonarnych oraz płatności w sklepach internetowych za pomocą BLIK" - poinformowano w komunikacie.

Przedstawiciele banku podkreślili, że "wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą działać bez zakłóceń".

mBank

Z powodów technicznych eMakler mobilny (aplikacja mobilna mDM) będzie niedostępny w sobotę od godziny 8.30 do godziny 15.00. Aplikacja mDM pozwala na zarządzanie inwestycjami giełdowymi z dowolnego miejsca przez telefon.

ING Bank Śląski

W sobotę zaplanowano przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. Z tego powodu, w godzinach 8.00-16.00, niedostępne będą: moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

BNP Paribas

W piątek od godziny 23.00 do soboty do godziny 12.00 bankowość internetowa i mobilna (Pl@net, BiznesPl@net, Mobile BiznesPl@net, GOmobile, BGŻ Optima) będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

Jednocześnie w komunikacie wskazano, że "operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń".

Bank Millennium

Z powodu prowadzonych prac serwisowych w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 0.00-4.30, niedostępne będą: przelewy BLIK na telefon oraz przelewy natychmiastowe Express Elixir.

Getin Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23.30 do 9.30, nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Credit Agricole

W nocy z soboty na niedzielę, od godziny 0.00 do 4.30, mogą występować utrudnienia w korzystaniu z serwisów CA24.

"W szczególności niemożliwe będzie zlecanie oraz odbieranie przelewów ekspresowych oraz realizacja płatności BLIK (w tym przelewów na telefon BLIK)" - poinformowali przedstawiciele Credit Agricole.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud oraz bankowości mobilnej.

Nest Bank

W nocy z piątku na sobotę, od godziny 22.00 do 4.30, wystąpią czasowe utrudnienia w dostępie do konta.

"Bankowość internetowa i aplikacja mobilna działać będą w trybie przyjmowania zleceń, co oznacza, że Twoje zlecenia (na przykład zlecenie przelewu) zostaną zapisane w systemie, ale zrealizowane dopiero po zakończeniu prac" - poinformowano w komunikacie.

Ponadto, nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych oraz doładowania telefonu komórkowego. Nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa. Dodatkowo, niedostępne będą płatności za zakupy internetowe z wykorzystaniem NestPrzelewu.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane