• rozwiń

Pierwszy w Polsce serial w technologii 360 stopni w player.pl

Pierwszy w Polsce serial w technologii 360 stopni w player.pl
Foto: player.pl Foto: Platforma TVN-u player.pl zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia 2011 roku

Już we wrześniu widzowie player.pl będą mieli okazję zobaczyć unikatową produkcję w skali całego polskiego rynku. "Para nie do pary" to pierwszy serial w Polsce nakręcony w technologii 360 stopni. W rolach głównych wystąpią pomysłodawczyni projektu - Magdalena Różczka oraz Paweł Małaszyński.

Dzięki wykorzystaniu technologii 360 stopni, widzowie mają możliwość zagościć w centrum serialowych wydarzeń, gdyż to właśnie oni decydują, na którego z aktorów chcą spojrzeć w danym momencie. Umożliwia to kamera, która nieustannie rejestruje gwiazdy serialu z kilku ujęć jednocześnie.

Oprócz Magdaleny Różczki i Pawła Małaszyńskiego w serialu będziemy mieli również okazję zobaczyć inne gwiazdy polskiego kina m.in.: Małgorzatę Sochę, Katarzynę Bujakiewicz oraz Wojciecha Mecwaldowskiego.

Jako pierwsi fragmenty nowego serialu będą mogli zobaczyć uczestnicy Forum IAB odbywającego się w Warszawie w dniach 8-9 czerwca. Na stoisku Biura Reklamy TVN, udostępnione zostaną specjalne okulary, które pomogą w pełni poznać i zrozumieć, jak działa technologia 360 stopni.

15 tysięcy pozycji

Platforma TVN-u player.pl zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia 2011 roku. Obecnie jej biblioteka obejmuje 15 tys. pozycji, w tym materiały produkowane na zasadzie wyłączności dla serwisu player.pl.

Platforma dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows, konsolach Sony PlayStation, telewizorach wiodących producentów, a także w ramach telewizji nowej generacji nc+ oraz dla abonentów sieci T-Mobile, Netia i Toya.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane