• rozwiń
  • WIG20 2306.67 -0.64%
  • WIG30 2645.43 -0.77%
  • WIG 59975.08 -0.66%
  • sWIG80 11878.34 -0.22%
  • mWIG40 4036.80 -0.86%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Gazownicy otwierają się na galerie

Gazownicy otwierają się na galerie
Foto: sxc.hu Foto: Centrum handlowe

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) stworzy sieć biur obsługi klienta w galeriach handlowych w największych miastach w Polsce. Dziś taką placówkę otwarto w Krakowie, a do końca roku kolejne powstaną w Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

- Pierwszy raz otwieramy biuro obsługi klienta tak blisko ludzi, jak tylko to możliwe. To ułatwi wyjaśnianie rozliczeń i faktur czy załatwienie przyłącza gazowego oraz innych procedur - powiedział dziennikarzom Maciej Woźniak, wiceprezes ds. handlowych PGNiG SA.

Wyspy w galeriach

Jak wyjaśnił Henryk Mucha, członek zarządu PGNiG Obrót Detaliczny, BOK-i Premium będą lokalizowane na tzw. wyspach w galeriach handlowych znajdujących się przy dworcach kolejowych. W punktach będzie można załatwić większość spraw związanych z gazem ziemnym w domu lub w firmie, a w przyszłości także z innymi produktami oferowanymi przez PGNiG, np. energią elektryczną czy usługami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

- Obecnie nasze BOK-i znajdują się na terenach gazowni, co w obecnych czasach nie do końca odpowiada naszym klientom - zaznaczył Mucha. Dodał, że biura te nadal będą obsługiwać klientów.

120 biur obsługi

Łącznie w całym kraju PGNiG ma ponad 120 biur obsługi. Spółka jest liderem sprzedaży gazu ziemnego w Polsce. W 2014 r. udział firmy w dostawach gazu do wszystkich odbiorców końcowych w Polsce wynosił ok. 89 proc.

Z podobnych rozwiązań korzysta już m.in. Poczta Polska, a także sprzedawcy energii elektrycznej, tacy jak RWE czy PGE.

Zobacz: gigantyczne rachunki za prąd

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane