• rozwiń
  • WIG20 2148.53 -0.53%
  • WIG30 2431.70 -0.47%
  • WIG 56647.08 -0.44%
  • sWIG80 11477.60 +0.27%
  • mWIG40 3613.37 -0.44%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Temat: Gaz ziemny

Prąd i gaz od jednego dostawcy

Prąd i gaz od jednego dostawcy
Foto: sxc.hu Foto: W zależności od potrzeb klient może wybrać albo pełny pakiet, czyli prąd i gaz - lub wybrać tylko gaz

Po raz pierwszy w Polsce klienci indywidualni mogą kupić gaz i prąd od jednego dostawcy. Do tej pory z takiej możliwości mogli korzystać jedynie przedsiębiorcy.

Możliwość kompleksowego zakupu prądu i gazu proponuje spółka z Grupy Kapitałowej PGE, PGE Obrót, która sprzedaje energię do ponad 5 mln klientów.

Niższe koszty

Jak zapewnia spółka, klienci którzy skorzystają z propozycji mogą liczyć na niższe koszty paliwa oraz otrzymają dodatkowo bezpłatne ubezpieczenie gazowe.

- Przepis na energię to nasza najnowsza propozycja dla klientów indywidualnych, która w sposób innowacyjny definiuje pojęcie energii, czyli połączonej sprzedaży gazu i prądu w jednej ofercie. To nasza odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku i oczekiwania klientów, którzy poszukują nie tylko niższych cen gazu, ale również kompleksowej i fachowej obsługi specjalistów zarówno w zakresie energii elektrycznej, jak i gazu ziemnego - cytowany w komunikacie GK PGE jej prezes, Marek Woszczyk.

Jak podaje PGE, w zależności od potrzeb klient może wybrać albo pełny pakiet, czyli prąd i gaz - lub wybrać tylko gaz. 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane