• rozwiń

Weekendowe utrudnienia w bankach

Ekspert o zmianach dla klientów banków Odtwórz: Ekspert o zmianach dla klientów banków
Ekspert o zmianach dla klientów banków "Źródło: tvn24"

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To niektóre utrudnienia czekające na klientów części banków w najbliższy weekend.

Bank Pekao

W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w piątek od godziny 19.00 do soboty do godziny 18.00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler.

To platforma transakcyjna dedykowana klientom zainteresowanym inwestowaniem w produkty rynku kapitałowego poprzez urządzenia mobilne.

Bank Millennium

Na utrudnienia muszą przygotować się również klienci Banku Millennium. Z powodu prowadzonych prac serwisowych w nocy z piątku na sobotę w godzinach 1.00-3.00, niedostępne będą: Millenet, aplikacja mobilna oraz TeleMillennium.

Jak dodano, w tym czasie będą dostępne płatności kartami. Przedstawiciele banku zachęcają do wcześniejszego wykonania wszystkich planowanych operacji.

Alior Bank

W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 0.00-2.00, niedostępna będzie platforma Alior Trader. Powodem są prowadzone prace serwisowe.

Alior Trader to aplikacja, która umożliwia handel na globalnym rynku walutowym Forex.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane