• rozwiń

Temat: Podatki

PIT last minute. Co zrobić, żeby nie zostać ukaranym przez fiskusa?

Ostatni dzwonek na złożenie PIT-u Odtwórz: Ostatni dzwonek na złożenie PIT-u
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 BiS Foto: Na kilka godzin przed końcem czasu na złożenie PIT-a za 2014 rok, sprawdzamy jak wygląda sytuacja w urzędach skarbowych | Video: Ostatni dzwonek na złożenie PIT-u

Ci którzy nie są w stanie w tym momencie rzetelnie wypełnić swojego zeznania podatkowego, a nie chcą mieć żadnego problemu z urzędem skarbowym, powinni jeszcze dzisiaj złożyć rozliczenie w oparciu o wypełnione nawet zaledwie podstawowe dane. Jak powiedział bowiem Paweł Blajer, zaraz po zakończeniu majówki będzie możliwość złożenia poprawnego PIT-a jako korekty. W związku z tym unikniemy nałożenia mandatu karnego w wysokości 170 zł oraz innych sankcji. Na kilka godzin przed końcem czasu na złożenie PIT-a za 2014 rok sprawdzamy, jak wygląda sytuacja w urzędach skarbowych. Wielu Polaków jak co roku odłożyło na ostatnią chwilę kwestię rozliczenia za miniony rok z fiskusem. Jak dodatkowo poinformował Paweł Blajer, pozostaje możliwość rozliczenia się także drogą elektroniczną, bowiem bez zarzutów działają serwery ministerstwa finansów.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane