• rozwiń

Robert Bednarski odchodzi z Grupy Onet

Robert Bednarski odchodzi z Grupy Onet
Foto: mat. prasowe Foto: Bednarski w Onecie pracuje od 1999 roku

Prezes Grupy Onet.pl Robert Bednarski z początkiem stycznia odchodzi z serwisu - informuje serwis Press. Bednarski w Onecie pracuje od 1999 roku, teraz zdecydował o odejściu.

Serwis informuje, że tymczasowo obowiązki szefa Grupy Onet.pl przejmie Jonny Crowe, CDO Ringier Axel Springer Media AG. Odpowiada on w grupie za fuzje i przejęcia.

Lata w Onecie

Bednarski w Onecie pracuje od 1999 roku, początkowo jako dyrektor finansowy, a od 2001 roku jako Członek Zarządu odpowiedzialny m. in. za finanse i inwestycje.

Od 2007 roku jako wiceprezes zarządu spółki jest odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, PR, badania, finanse, sprawy prawne i relacje korporacyjne.

W połowie 2011 roku objął stanowisko dyrektora generalnego przejmując dodatkowo odpowiedzialność za produkt oraz koordynację zarządzania operacyjnego całej grupy - czytamy w opisie zamieszczonym na korporacyjnych stronach Onetu.

Z kolei Jonny Crowe dołączył do Ringier Axel Springer Media w październiku 2013 roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych w MIH, w całości należącym do Naspers.

Serwis Press przypomina też, że z końcem lutego przyszłego roku Grupę Onet.pl opuści również Renata Morlewska-Sipior – dyrektor finansowy Grupy, a jej funkcję przejmie Grzegorz Kania.

75 proc. udziałów w Grupie Onet.pl ma Ringier Axel Springer Media AG; 25 proc. jest w posiadaniu Grupy TVN.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane