• rozwiń

Notebooki i iPady za paragon. Sprawdź wyniki

Notebooki i iPady za paragon. Sprawdź wyniki
Foto: TVN24.pl Foto: W piątek odbyło się drugie losowanie nagród w loterii paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów

W piątek odbyło się drugie losowanie nagród w loterii paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Do zwycięzców powędruje sześć notebooków Lenovo ThinkPad oraz pięć iPadów Air 2. Warunkiem udziału w konkursie była rejestracja paragonu fiskalnego w październiku.

Zwycięskie zgłoszenia:

1. AMPZHCJK4DX Lenovo ThinkPad

2. ASXD65DW04X Lenovo ThinkPad

3. AIBAGPJHYSW Lenovo ThinkPad

4. AA5DIRW5I52 Lenovo ThinkPad

5. APB1PDR5HIF Lenovo ThinkPad

6. A2H6EK8GJW7 Lenovo ThinkPad

7. ACARFMP3K3N iPad Air 2

8. A1V5ZFZA5KD iPad Air 2

9. AVJMTB8ZTML iPad Air 2

10. A4L0EXJ8S41 iPad Air 2

11. A5LI8DKIKYC iPad Air 2

Przypominamy, że po pierwszym losowaniu, które odbyło się 16 listopada, zwycięzca - pan Adam z Lęborka - swój paragon wymieni na Opla Astrę. Pozostałe wylosowane osoby (mieszkańcy Białegostoku i Bydgoszczy) wygrały multimedialny tablet iPad Air 2.

Pełne wyniki obu losowań są dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki.

Gra edukacyjna

Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016 r.

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii paragonowej.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza.

Materiał "Faktów" TVN:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (3)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
graffiti50
bierz paragon od fryzjera i kosmetyczki aby Duda miał na następną wycieczkę-na górze powinni zacząć oszczędzać i wprowadzić trzeci próg podatkowy dla kolesi co wyciągają ze spółek skarbu państwa po 300tys. miesięcznie
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij
pineska34
  • 1
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane