• rozwiń
  • WIG20 2306.67 -0.64%
  • WIG30 2645.43 -0.77%
  • WIG 59975.08 -0.66%
  • sWIG80 11878.34 -0.22%
  • mWIG40 4036.80 -0.86%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Samochód za paragon. Został tydzień

Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do 31 marca Odtwórz: Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do 31 marca
Foto: TVN24 | Video: tvn24 Foto: Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do 31 marca (materiał z 30.09.2015) | Video: Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do 31 marca

To już ostatnie dni na rejestrację paragonów. Wraz z końcem marca kończy się bowiem Narodowa Loteria Paragonowa, w której do wygrania są samochody oraz notebooki i tablety.

Jak poinformowało w piątek Ministerstwo Finansów, od początku trwania loterii, Polacy zarejestrowali blisko 136 mln paragonów.

Premiowana branża

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach loterii premiowana jest branża paliwowa. Oznacza to, że wszystkie paragony fiskalne za paliwo kupione na stacjach benzynowych będą mogły być zgłoszone w loterii jako paragony branżowe i jako takie wezmą udział w kwietniowym losowaniu nagrody specjalnej - samochodu osobowego marki opel insignia, wraz z rocznym ubezpieczeniem OC/AC.

Oprócz tego na stronie Narodowej Loterii Paragonowej można zarejestrować także inne paragony o wartości minimum 10 zł za dowolny kupiony produkt bądź usługę. Takie zgłoszenia wezmą udział w losowaniu opla astry lub sprzętu elektronicznego - notebooków i tabletów.

Paragony można zgłaszać do loterii również za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, która automatycznie sczytuje z paragonu takie dane jak NIP podatnika, który go wystawił, numer kasy fiskalnej, datę oraz kwotę. Umożliwia również wpisanie i zapamiętanie adresu e-mail i numeru telefonu uczestnika, co powoduje przepisanie tych danych do formularza zgłoszeniowego loterii.

Narodowa Loteria Paragonowa

Narodowa Loteria Paragonowa jest projektem edukacyjnym wpisującym się w program działań, które zmierzają do odbudowania wpływów podatkowych państwa, realizowany przez obecne kierownictwo Ministerstwa Finansów. Akcja ma promować płacenie podatków i uświadamia Polakom, że biorąc paragony, wspierają uczciwy obrót gospodarczy.

Loteria wystartowała 1 października 2015 roku i pierwotnie miała potrwać do 30 września 2016 roku. W połowie września resort poinformował jednak o przedłużeniu Narodowej Loterii Paragonowej do 31 marca 2017 roku.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane