• rozwiń

Temat: Nagroda PRB im. Jana Wejcherta

Biznesowy Oscar. "To była najważniejsza nagroda, jaką dostaliśmy"

Biznesowy Oscar. "To była najważniejsza nagroda, jaką dostaliśmy" Odtwórz: Biznesowy Oscar. "To była najważniejsza nagroda, jaką dostaliśmy"
Foto: NPRB | Video: TVN24 BiS Foto: Statuetka wręczana laureatom Nagród Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta | Video: Biznesowy Oscar. "To była najważniejsza nagroda, jaką dostaliśmy"

Biznesowy świat czeka na decyzję, w czyje ręce trafią Nagrody Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta. W pierwszej edycji "Biznesowy Oskar" powędrował do firmy Adama Kicińskiego, która stworzyła "Wiedźmina". Rok później, zwycięzca dołączył do Kapituły konkursu. W rozmowie w programie "Bilans" TVN24 BiS, zdobywca nagrody opowiada o tym, jaki szczególny był moment, w którym jego biznes został wyróżniony, w jaki sposób jury dokonuje wyboru zwycięzcy oraz innych ciekawostkach związanych z wyścigiem.

Zwycięzców 6. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta poznamy 22 maja 2017 podczas uroczystej gali transmitowanej na żywo przez telewizję TVN24 i TVN24 BIS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane