• rozwiń

"Biznesowe Oscary". Ostatni dzwonek na zgłoszenie kandydatów

"Biznesowe Oscary". Ostatni dzwonek na zgłoszenie kandydatów Odtwórz: "Biznesowe Oscary". Ostatni dzwonek na zgłoszenie kandydatów
"Biznesowe Oscary". Ostatni dzwonek na zgłoszenie kandydatów "Źródło: TVN24 BiS"

Tylko do niedzieli można nadsyłać zgłoszenia w ramach 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. - Co roku dostajemy setki nominacji, w zeszłym roku było ich trzysta. Osób, które zasługują na nagrodę w kategorii "Sukces", w kategorii "Wizja i Innowacje" albo na nagrodę w kategorii "Działalność społeczna" - mówił Jacek Olechowski, prezes Mediacap oraz członek kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Jak dodał, każdy może wysłać zgłoszenie, wystarczy wejść na stronę nagrodaprb.pl i wypełnić formularz. - Cały powód Nagrody Polskiej Rady Biznesu jest taki, żeby pokazać szerszej publiczności wartość, jaką niosą za sobą najlepsi przedsiębiorcy - podkreślił gość programu "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS. Gala finałowa 9. edycji Nagrody PRB odbędzie się 18 maja.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane