• rozwiń

Tego jeszcze w tym dyskoncie nie było. Nowa oferta

Lidl wycofuje Coca-Colę Odtwórz: Lidl wycofuje Coca-Colę
Foto: Lidl poszerza swoją ofertę o meble | Video: Lidl wycofuje Coca-Colę

Dyskont Lidl poszerza swój asortyment o meble łazienkowe oraz ogrodowe. Nowa oferta pojawi się w sklepach w całym kraju.

We wszystkich sklepach Lidla pojawi się oferta mebli łazienkowych w białej kolorystyce. Dostępne będą szafki stojące, wiszące, z lustrem oraz szafki pod umywalkę.

Ceny mebli mają się wahać od 149 zł do 249 zł za jeden moduł.

Dodatkowo, od 30 kwietnia w ofercie znajdą się także dodatkowo aluminiowe meble ogrodowe - fotele i leżaki.

Dyskont zawodzi

W asortymencie Lidla często pojawiały się produkty, które stwarzały niebezpieczeństwo dla ich użytkowników. W ostatnim czasie wycofano całą partię pierników, ponieważ w jednej z paczek znaleziono fragment noża do cięcia tapet.

Z kolei 11 kwietnia firma TARGA zdecydowała się wycofać z rynku suszarkę marki "Silvercrest", którą można było kupić w sieci Lidl. Producent ostrzegał, że korzystanie z urządzenia może wywołać pożar.

Produkt był dostępny w sklepach Lidl od 10 sierpnia 2015 roku. Można go zwrócić w każdym sklepie bez konieczności okazywania paragonu, a cały koszt zostanie zwrócony.

...ale bije się w pierś

Niemiecki dyskont akcentuje, że kieruje się polityką społecznej odpowiedzialności. Dwa lata temu "Deutsche Welle" poinformowało, że dyskont podpisał porozumienie z Greenpeacem, obiecując, że po 2020 roku sprzedawana odzież nie będzie zawierać groźnych dla środowiska chemikaliów.

Miała to być reakcja na krytykę organizacji dbającej o ekologię. W wyniku przeprowadzanych testów, okazało się bowiem, że odzież i buty dziecięce sprzedawane przez Lidla zawierają substancje toksyczne.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane