• rozwiń
  • WIG20 2218.66 -0.50%
  • WIG30 2520.97 -0.41%
  • WIG 58629.16 -0.38%
  • sWIG80 11606.89 +0.02%
  • mWIG40 3791.25 -0.18%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 13:52

Dostosuj

Problemy z dostępem do konta. Banki ostrzegają

Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki Odtwórz: Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki
Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów kilku banków.

mBank

W sobotę, w godzinach 10.00-18.00, klienci nie skorzystają z usługi eMakler. Przerwa dotyczy również eMaklera mobilnego, która pozwala na inwestowanie na giełdzie z dowolnego miejsca.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

Lion's Bank

Na utrudnienia muszą przygotować się także klienci Lion's Bank, czyli marki należącej do Idea Banku. W piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej.

Credit Agricole

W najbliższy weekend będą wyłączone serwisy bankowości elektronicznej CA24. Serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR oraz płatności internetowe Przelew Online, BLIK będą niedostępne od godziny 22.00 w sobotę do godziny 13.00 w niedzielę. Nie będzie więc na przykład można zalogować się na swoje konto w e-banku i aplikacji mobilnej jak również zapłacić za zakupy przelewem online w sklepie internetowym.

Nie będzie możliwe również otrzymywanie powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą czy odpowiedzi na wysłane zapytanie o saldo. Serwis telefoniczny CA24 będzie dostępny wyłącznie w zakresie zastrzegania kart - poza zastrzeżeniem karty, nie będzie możliwe wykonanie żadnej innej operacji w tym serwisie.

Wpłaty dokonane na rachunek za pośrednictwem wpłatomatów zostaną zaksięgowanie w niedzielę, po godzinie 13.00.

W związku z przerwą przedstawiciele banku proszą "o wykonanie planowanych płatności i przelewów we wcześniejszym terminie".

Bank Pocztowy

W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, od godziny 20.30 w sobotę do godziny 18.00 w niedzielę może wystąpić przerwa w dostępie do usług bankowości internetowej Banku Pocztowego.

Nest Bank

Możliwe utrudnienia w korzystaniu z bankowości elektronicznej czekają również na klientów Nest Bank. Od godziny 20.00 w piątek do godziny 5.00 w sobotę mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do konta.

Toyota Bank

W niedzielę, w godzinach 9.00-13.00, odbędą się planowane prace serwisowe infrastruktury technicznej banku. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego i usługi tak zwanych szybkich płatności.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane