• rozwiń

Marcinkiewicz u Węglarczyka. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Marcinkiewicz u Węglarczyka. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat
Foto: tvn24 Foto: Kazimierz Marcinkiewicz będzie gościem programu "Świat"

Rola polskich służb w raporcie na temat CIA, upadająca rosyjska gospodarka, wyłączenie londyńskiej przestrzeni lotniczej z powodu awarii na lotnisku Heathrow - to najważniejsze wydarzenia w wieczornych programach TVN24 Biznes i Świat.

"Świat"

W programie "Świat" będziemy gościć byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Wspólnie będziemy zastanawiać się na znaczeniem i konsekwencjami raportu nt. CIA. Byłego polityka zapytamy m.in. o to, jaką rolę w działaniach amerykańskich służb miała Polska. 

Początek programu "Świat" o godz. 20.30.

"Bilans"

W programie "Bilans" Robert Stanilewicz wraz z Janem Żuralskim, prezesem Private Wealth Consulting będą zastanawiać się dlaczego w tym roku znów inwestorzy na giełdzie nie doświadczą tzw. Rajdu św. Mikołaja. Podsumują też najważniejsze wydarzenia dnia ze światowych rynków finansowych. "Bilans" startuje tuż po 21:30.

"24H"

O 22.00 w programie "24 Godziny" będziemy gościć Jędrzeja Winieckiego z tygodnika "Polityka" oraz Adama Balcera ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. Wspólnie będziemy zastanawiać się nad tym, czy rosyjskiej gospodarce grozi upadek. Podsumujemy też dzisiejsze wydarzenia nad Londynem, a także tydzień pod znakiem raportu na temat CIA.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane