• rozwiń

Trzymaj gotówkę w portfelu. Kilka banków planuje przerwy

Brytyjczycy maja nowy banknot. Z portretem Jane Austen Odtwórz: Brytyjczycy maja nowy banknot. Z portretem Jane Austen
Brytyjczycy maja nowy banknot. Z portretem Jane Austen "Źródło: tvn24bis"

Na przerwy w dostępie do bankowości internetowej muszą przygotować się klienci kilku banków. Wszystko z powodu zaplanowanych na najbliższe dni prac serwisowych.

Getin Noble Bank

Na przerwę w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej muszą przygotować się klienci Getin Noble Bank. Wszystko z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych.

Wszystkie usługi, działające zwyczajowo przez internet, będą niedostępne w nocy z poniedziałku na wtorek od godziny 23:00 do godziny 03:00.

ING Bank Śląski

W sobotę przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych zaplanowano również w ING Banku Śląskim. Z tego powodu w godzinach 10:00 - 18:00 niedostępne będą: moduł Makler w systemie bankowości internetowej, aplikacja ING Makler Mobile.

Moduł Makler pozwala na inwestowanie na giełdzie, składanie zleceń, czy analizę wykresów kursów akcji w systemie bankowości internetowej. ING Makler Mobile, to zaś oddzielna aplikacja, która pozwala na dostęp do swojego konta maklerskiego.

Pekao

Na utrudnienia muszą przygotować się klienci korzystający z serwisu Pekao24Makler. W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w sobotę w godzinach 06:00 - 20:00 mogą bowiem wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń.

Dodatkowo nastąpi przerwa techniczna w dostępie do formularzy PIT-8C oraz wyciągów w serwisie Pekao24Makler.

Pekao24Makler, to wielofunkcyjna platforma transakcyjna będąca elementem bankowości elektronicznej Banku Pekao S.A., dedykowana klientom zainteresowanym inwestowaniem w produkty rynku kapitałowego.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane