• rozwiń
  • WIG20 2325.16 +2.13%
  • WIG30 2669.62 +2.08%
  • WIG 59936.46 +1.83%
  • sWIG80 11642.53 +0.69%
  • mWIG40 4064.68 +1.34%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

We wrześniu kierowcy stoją w korkach. "Czeka nas kolejna fala"

Utrudnienia dla kierowców. "Czeka nas kolejna fala korków" Odtwórz: Utrudnienia dla kierowców. "Czeka nas kolejna fala korków"
Utrudnienia dla kierowców. "Czeka nas kolejna fala korków" "Źródło: TVN Turbo"

Koniec laby nie tylko dla uczniów, ale i dla kierowców. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego na ulice dużych miast wróciły korki. Eksperci uspokajają, że sytuacja poprawi się, choć nie na długo. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

- Pierwsze dni września wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, to fala, która pojawia się i po kilku dniach sytuacja zaczyna się uspokajać. Już po pierwszym tygodniu, gdzie ten rok się zacznie, to sytuacja zacznie powracać do normy - wskazuje Katarzyna Przybylska z Naviexpert.

Powrót studentów

Sytuacja ta nie potrwa jednak zbyt długo w miastach, gdzie są szkoły wyższe.

- Nastąpi pewne uspokojenie i w końcu wrócą zmotoryzowani studenci do miast - zwraca uwagę Przybylska. Jej zdaniem, druga fala nadejdzie na początku października.

- Czeka nas kolejna fala korków i znowu będziemy musieli się przyzwyczaić do tego w jaki sposób jeździć, w jakich godzinach wyjeżdżać, których tras unikać - wylicza.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane