• rozwiń

Temat: Prezydent Bronisław Komorowski

Komorowski chwali "Wiedźmina": już wiem, co będę robił w ciszy wyborczej

Komorowski: już wiem, co będę robił w ciszy wyborczej Odtwórz: Komorowski: już wiem, co będę robił w ciszy wyborczej
Foto: PAP/ Paweł Supernak | Video: tvn24 Foto: Spotkanie Prezydenta RP z twórcami polskiej gry komputerowej „Wiedźmin” | Video: Komorowski: już wiem, co będę robił w ciszy wyborczej

Można odnosić w Polsce sukcesy nie dysponując na samym początku żadnym wielkim kapitałem, a zdolnościami i kreatywnością - mówił we wtorek podczas spotkania z twórcami gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" prezydent Bronisław Komorowski.

Prezydent podziękował za grę i możliwość spotkania, bo - jak mówił - to dobra okazja do pokazania, że do zbudowania firmy niekoniecznie potrzebny jest wielki kapitał.

"Ludzie sukcesu, są najlepszymi ambasadorami Polski"

- Można odnosić w Polsce sukcesy nie dysponując na początku żadnym wielkim kapitałem; dysponując zdolnościami intelektualnymi, kreatywnością. Panów firma i panów osiągnięcie jest tego potwierdzeniem, bo z tego, co ja wiem, to firma i jej wartość giełdowa jest większa niż niejednego liczącego się banku - powiedział.

Jak podkreślił Komorowski, oznacza to, iż największym polskim kapitałem - gdy brakowało zaplecza finansowego - były talenty, zdolności i kreatywność, własności intelektualne.

Dziękował autorom gry sukcesu. - Dla mnie panów sukces jest potwierdzeniem tego, że często polscy przedsiębiorcy, ludzie sukcesu, są najlepszymi ambasadorami Polski, która ma, na szczęście, coraz częściej opinię kraju ciekawego, kraju sukcesu. Tylko dzięki tego rodzaju przedsięwzięciom odważnym możemy pokonać te problemy, które w Polsce pozostały - powiedział prezydent.

- Teraz przed wyborami nie dam rady, ale już wiem, co w ciszy wyborczej będę robił - powiedział komentując upominek.

DZISIAJ GRA "WIEDŹMIN 3" TRAFIŁA DO ŚWIATOWEJ DYSTRYBUCJI

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane