• rozwiń

Jakie wyzwania czekają nas w 2015 roku? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Foto: PAP/EPA Foto: Czy nowy 2015 rok będzie jeszcze ciekawszy i zaskakujący?

Jakie wyzwania przyniesie 2015 rok? Jakie wydarzenia, w tym gospodarcze będą miały wpływ na nasze życie? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać w TVN24 Biznes i Świat.

Rok 2014 obfitował W wiele ważnych wydarzeń - Polska zmaga się z deflacją, mamy rekordowo niskie stopy procentowe, rząd zdemontował OFE a na wschodzie wybuchła wojna i zmienia się geopolityczny układ sił.

W TVN24 Biznes i Świat będziemy zastanawiać się, czy nowy 2015 rok będzie jeszcze ciekawszy i zaskakujący. Zapytamy ekspertów, jakie gospodarcze wyzwania stoją w tym roku przed Polską i światem, a takie wydarzenia mogą mieć wpływ na jakość naszego życia.Gośćmi programu będą Ignacy Morawski, główny ekonomista BIZ Banku oraz Radał Sadoch, ekonomista Plus Banku. Początek rozmowy o godz. 14.40.

Co jeszcze?

W TVN24 Biznes i Świat pokażemy również, kiedy w nowym roku wypadają długie weekendy. Wraz z ekspertami wyjaśnimy, jak je zaplanować, aby zobaczyć ciekawe miejsca. O godz. 13:40 gościem programu będzie Monika Węgrzyn, dziennikarka, podróżniczka i pilot wycieczek. 

Po południu w TVN24 Biznes i Świat wyjaśnimy, jak skutecznie odkładać pieniądze. Na rozmowę z Jarosławem Sadowskim z Expandera zapraszamy o godz. 12.40.

Co w kosmosie?

W TVN24 Biznes i Świat zajrzymy też w kosmos. Wraz z Karolem Wójcickim z Planetarium Niebo Kopernika będziemy rozmawiać o tym, jakie ważne wydarzenia będą czekać nas w nowym roku w kosmosie. Początek rozmowy o godz. 12.15.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane