• rozwiń

"Mogą wystąpić utrudnienia w działaniu kart". Weekendowe przerwy w bankach

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą Odtwórz: Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą
Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą "Źródło: TVN24 BiS"

Możliwe problemy z płatnościami kartami, brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów kilku banków.

ING Bank Śląski

Utrudnienia czekają na klientów ING Banku Śląskiego. W sobotę, w godzinach 8.00-18.00, będą trwały prace technologiczno-serwisowe, które sprawią, że niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

BNP Paribas

W sobotę od godziny 0.00 do godziny 11.30 systemy bankowości internetowej BNP Paribas Bank Polska będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23.00 do 10.00, nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud. "W trakcie prac mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w działaniu kart płatniczych" - poinformowano w komunikacie.

Lion's Bank

Na utrudnienia muszą przygotować się także klienci Lion's Bank, czyli marki należącej do Idea Banku. W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej. "W trakcie prac mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w działaniu kart płatniczych" - dodano.

Nest Bank

W związku z planowanymi pracami serwisowymi w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 0.00-7.00, wystąpią utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. Nie będzie także możliwości realizacji przelewów natychmiastowych oraz doładowania telefonu komórkowego. "Nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa" - poinformowano w komunikacie.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane