• rozwiń

"Zaplanuj wykonanie ważnych operacji wcześniej". Weekendowe przerwy w bankach

Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki Odtwórz: Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki
Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów części banków.

ING Bank Śląski

W sobotę zostaną przeprowadzone prace technologiczno-serwisowe.

Z tego powodu od godziny 6.00 do 12.00 niedostępne będą moduł makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Usługa umożliwia samodzielne inwestowanie na giełdzie.

Bank Millennium

Na utrudnienia muszą przygotować się klienci Banku Millennium.

W związku z prowadzonymi pracami serwisowymi w nocy z piątku na sobotę, w godzinach 1.00-2.30, mogą występować chwilowe problemy z logowaniem do Millenetu i aplikacji mobilnej.

Nest Bank

W nocy z piątku na sobotę rozpoczną się również prace w Nest Bank. Od godziny 0.00 do 17.00 w sobotę wystąpi czasowa niedostępność bankowości elektronicznej.

"W tym czasie będziemy pracować nad usprawnieniem naszych systemów. Prosimy zaplanuj wykonanie ważnych operacji wcześniej. Transakcje kartowe będą realizowane bez przeszkód" - poinformowano w komunikacie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane