• rozwiń

Problemy z dostępem do konta. Dwa duże banki na liście

Ekspertka o nowych zasadach w płatnościach kartami Odtwórz: Ekspertka o nowych zasadach w płatnościach kartami
Ekspertka o nowych zasadach w płatnościach kartami "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej oraz brak możliwości płatności kartami. To utrudnienia, na jakie muszą przygotować się w najbliższy weekend klienci dwóch banków.

ING

W nocy z soboty na niedzielę od 0.00 do 5.30 będą prowadzane prace serwisowe.

W trakcie prac serwisowych, klienci mogą mieć ograniczony dostęp do: bankomatów i wpłatomatów,
Mojego ING oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile, ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych oraz płatności internetowych - Płać z ING.

"Nie będzie również można aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty Visa zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej" - czytamy w komunikacie.

Ponadto przelewy wewnętrzne, czyli pomiędzy rachunkami w banku ING, przyjęte do realizacji w sobotę po godzinie 14.00, będą realizowane tego samego dnia, natomiast zostaną zaksięgowane w poniedziałek (17 lutego). Przelewy zewnętrzne przyjęte do realizacji po godzinie 14.00 zostaną zrealizowane w poniedziałek.

"Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wcześniej wypłać gotówkę" - radzą przedstawiciele ING.

Bank Millennium

W najbliższy weekend prace serwisowe zaplanowano także w Banku Millennium.

W efekcie, w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 1.00-4.00, niedostępne będą: Millenet i aplikacja mobilna, BLIK oraz płatności online oraz płatności kartami.

"Jeśli planujesz w tym czasie jakieś operacje, proponujemy zrobić je wcześniej i wypłacić potrzebną gotówkę" - radzą przedstawiciele Banku Millennium.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane