• rozwiń
  • WIG20 2105.88 -0.20%
  • WIG30 2409.13 -0.26%
  • WIG 56121.78 -0.15%
  • sWIG80 11637.53 +0.40%
  • mWIG40 3765.22 -0.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Piotrowska-Oliwa szefową Virgin Mobile. Biznes Richarda Bransona rozkwitnie nad Wisłą

Piotrowska-Oliwa szefową Virgin Mobile. Biznes Richarda Bransona rozkwitnie nad Wisłą
Foto: Flickr / D@LY3D Foto: Grażyna Piotrowska-Oliwa została szefową Virgin Mobile

Grażyna Piotrowska-Oliwa obejmie stery w biznesie miliardera Richarda Bransona. Polska menedżerka właśnie została prezesem Virgin Mobile w Polsce - ustalił „Puls Biznesu”.

„PB” podaje, że Grażyna Piotrowska-Oliwa, czyli była prezes PGNiG oraz PTK Centertel (Orange) będzie zarządzać operatorem Virgin Mobile w Polsce. Wcześniej Oliwa była udziałowcem i nadzorcą spółki Telakces, czyli partnera i dystrybutora Virgin Mobile w kraju.

Jakie cele?

Wprawdzie sama zainteresowana na razie „nie komentuje” doniesień dziennika, ale „Puls Biznesu” ustalił, że Piotrowska-Oliwa jest już dogadana z m.in. Łukaszem Wejchertem, udziałowcem i jednym z motorów napędowych biznesu Bransona nad Wisłą.

„PB” pisze, że Wejchert chce, aby nowa prezes przedstawiła biznesowe cele Virgin Mobile. Zapewne dojdzie do tego w przyszłym tygodniu. Tymczasem Wejchert przekonuje, że sytuacja finansowa firmy jest stabilna.

- Po momencie wolniejszego rozwoju, spowodowanego opóźnieniami w finansowaniu, ruszyliśmy z kopyta. Od kilku miesięcy zwyżki są dynamiczne, bo ludzie szukają prostych rozwiązań - mówi w „PB” Łukasz Wejchert.

Biznes Bransona

Virgin Mobile jest największym na świecie wirtualnym operatorem telefonii komórkowej. W Polsce biznes ekscentrycznego miliardera dopiero raczkuje choć działa od sierpnia 2012 roku. Według zapowiedzi w ciągu trzech lat, które upłyną za trzy miesiące, miał zdobyć co najmniej milion klientów, ale jak szacuje „PB” obecnie sieć Bransona ma nad Wisłą około 180-200 tys. aktywnych kart SIM.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane