• rozwiń

"Fakty z Zagranicy" w nowej odsłonie. Zobacz w TVN24 BiS

"Fakty z Zagranicy" w nowej odsłonie Odtwórz: "Fakty z Zagranicy" w nowej odsłonie
Foto: Bartosz Krupa/TVN | Video: TVN24 BiS Foto: Jolanta Pieńkowska będzie nową prowadzącą program "Fakty z Zagranicy" | Video: "Fakty z Zagranicy" w nowej odsłonie

"Fakty z Zagranicy" w nowej odsłonie. Od poniedziałku program zaczynać się będzie o godz. 19.55 i w formie magazynu trwać do 21.00. Nową gospodynią będzie Jolanta Pieńkowska.

W piątek 8 kwietnia br. wyemitowano ostatnie wydanie magazynu "Świat". Programu emitowanego od początku istnienia stacji, czyli stycznia 2014 roku. Gospodarzami programu byli Jolanta Pieńkowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska oraz Jacek Stawiski.

Jego miejsce w ramówce zajmie rozbudowany magazyn "Fakty z Zagranicy". Program zostanie nie tylko wydłużony, ale i poszerzony o rozmowy z gośćmi. Widzowie znajdą w nim również mnóstwo relacji reporterów "Faktów" TVN, TVN24 i TVN24 BiS z całego świata - Marcina Wrony z Waszyngtonu, Macieja Worocha z Londynu, Andrzeja Zauchy z Moskwy, Macieja Sokołowskiego z Brukseli oraz Anny Kowalskiej z Paryża.

Gospodarzem programu będzie Jolanta Pieńkowska, która codziennie (od poniedziałku do piątku) będzie osobiście wybierać jej zdaniem najciekawsze tematy.

Materiały będą przygotowywane przez reporterów "Faktów" TVN: Annę Czerwińską, Katarzynę Sławińską, Monikę Krajewską i Cezarego Grochota oraz Jakuba Loskę z TVN24 BiS. Redakcję "Faktów z Zagranicy" tworzą też wydawca Katarzyna Ramotowska i producent Łukasz Chatys. Nad całością czuwa szef redakcji zagranicznej TVN24 BiS Jacek Stawiski.

"Fakty z Zagranicy" po raz pierwszy pojawiły się na antenie TVN24 BiS w czerwca ub. roku i dotychczas były emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 19.55.

"Fakty po południu" w weekend

Przypomnijmy, że to nie jedyna zmiana w ostatnim czasie w TVN24. Na antenie pojawiły się bowiem weekendowe wydania "Faktów po Południu", które prowadzi Diana Rudnik. Jeszcze do niedawna pracująca w Telewizji Polskiej.

Pierwsze wydanie miało miejsce w sobotę 9 kwietnia.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane