• rozwiń
  • WIG20 2163.88 -0.45%
  • WIG30 2450.18 -0.56%
  • WIG 56997.46 -0.52%
  • sWIG80 11425.28 -0.23%
  • mWIG40 3635.74 -0.95%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 16:20

Dostosuj

Dokumenty w weekend w TVN24 BiS

Dokumenty w weekend w TVN24 BiS
Foto: Shutterstock Foto: Grecja na sprzedaż

W ten weekend na antenie TVN24 BiS odwiedzimy m.in. Grecję i wyspę Lord Howe. Sprawdzimy skąd się biorą terrorystki i powiemy o przysiędze rodziny Hitlera.

SOBOTA 19.03

8:00 - Dążąc do perfekcji
Idealna sylwetka, piękna skóra, zdrowsze ciało i umysł. Wszyscy chcemy osiągnąć perfekcję. Mordercze ćwiczenia, niewiarygodne diety - robimy wszystko żeby się doskonalić, a naukowcy z całego świata, chcą nas w tym wspomóc. Pragną odkryć ideał. Każdego dnia jesteśmy bombardowani informacjami: „trening odwraca procesy starzenia", "muzyka rozwija mózg", "odpowiednie odżywianie wspomaga procesy rozwoju”. Doktor Jennifer Gardy chce sprawdzić na własnej skórze, czy te stwierdzenia to prawda czy mit.

9:00 - Marnotrawstwo żywności
40 proc. tego co hodujemy na całym świecie, nigdy nie zostaje zjedzone. Marnujemy tony żywności, która nadal nadaje się do spożycia. Dwóch ochotników zadaje pytanie – czy uda się przeżyć na produktach zdobytych z resztek w supermarketach? Ile z nich moglibyśmy jeszcze tak naprawdę zjeść?

13:00 – Głód i igrzyska
Korea Północna od dawna utrzymuje swoich obywateli w ideologicznej bańce. Jednak coraz więcej zwykłych ludzi ma pieniądze, dzięki którym mogą pozwolić sobie na importowany luksus. Nowa klasa koreańskich nowobogackich zaczyna patrzeć na świat zewnętrzny i nabiera chęci wolności, coraz częściej wątpiąc w narrację swojego reżimu o "szczęśliwym, bohaterskim narodzie”.

17:00 - Grecja na sprzedaż - PREMIERA
Grecja zmagając się z kryzysem stanęła przed wieloma trudnym wyborami. Część przedsiębiorstw zbankrutowało, część zostało sprywatyzowanych. Mimo swoich gospodarczych problemów Grecja nadal jest bardzo interesującym krajem dla inwestorów. Zagraniczne firmy tworzą nowe miejsca pracy, ratują przedsiębiorstwa, które chyliły się ku upadkowi. Czy za pieniądze Grecy nie sprzedają jednak części swojej tożsamości?

20:00 - Taksówką przez świat cz. 3
Brytyjski taksówkarz Mason McQueen podjął się wyzwania objechania taksówką trzech najbardziej ekstremalnych miast świata. Mason w każdym z miast spędza 10 dni. Mierzy się z najtrudniejszymi warunkami pogodowymi, poznaje historię miast oraz prawdziwe życie.

21:00 – Ewa Ewart poleca: Przysięga rodziny Hitlera

 

NIEDZIELA 20.03

 

09:00 - Grecja na sprzedaż

10:00 - Podróże z pasją: Odcinek specjalny – Wyspa Lord Howe
Seria "Podróże z pasją" zabiera widzów w daleką podróż. Znajdziecie tu zdrową porcję historii i kultury,  przygodę i szczyptę egzotyki. Od europejskich krajów, takich jak Niemcy i Anglia, po dziką Australię i egzotyczny Półwysep Arabski. Przemierzamy świat w poszukiwaniu nowych doświadczeń!

17:25 - Ebola: w poszukiwaniu lekarstwa
Wirus Ebola. Nikt nie wie dokładnie skąd pochodzi, ale jedno jest pewne – to jedna z najbardziej niebezpiecznych chorób znanych nauce. Specjalny odcinek serii BBC Horizon pokazuje naukowców i lekarzy z całego świata poszukujących lekarstwa na ebolę. Przedstawia też relację człowiek, który zaraził się wirusem ebola i przeżył.

20:00 - Kobiety w świecie władzy

21:00 - Ewa Ewart poleca: Skąd się biorą terrorystki - PREMIERA

22:00 - Powrót na front

23:15 - Łowcy talibów

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane