• rozwiń

#CzasDecyzji w języku migowym. Wieczorem decydujące starcie Komorowskiego i Dudy

Foto: PAP / Marek Zimny, Jacek Turczyk Foto: Już dzisiaj wieczorem po "Faktach" na antenach TVN, TVN24 oraz TVN24 Biznes i Świat Bronisław Komorowski oraz Andrzej Duda spotkają się w ostatnim starciu przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi

Już dzisiaj wieczorem po "Faktach" na antenach TVN, TVN24 oraz TVN24 Biznes i Świat Bronisław Komorowski oraz Andrzej Duda spotkają się w ostatnim starciu przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi. Widzowie TVN24 Biznes i Świat będą mieli możliwość obejrzenia debaty w języku migowym.

70-minutowa debata będzie podzielona na trzy bloki tematyczne. Pytania z obszaru polityki będzie zadawać Monika Olejnik, o gospodarkę i sprawy społeczne będzie pytał Bogdan Rymanowski, zaś o politykę zagraniczną - Justyna Pochanke.

Dziennikarze zadadzą kandydatom po cztery takie same pytania, a na koniec każdego bloku tematycznego kandydaci zadadzą po jednym pytaniu sobie nawzajem. Podsumowaniem debaty będą dwuminutowe oświadczenia - apele do wyborców - obu kandydatów.

Transmisja debaty w TVN, TVN24, TVN24 Biznes i Świat a także w tvn24.pl. Debata na antenie TVN24 Biznes i Świat będzie miała tłumaczenie dla osób głuchoniemych.

Druga tura wyborów prezydenckich

Debata odbędzie się na trzy dni przed drugą turą wyborów prezydenckich, w przedostatnim dniu kampanii wyborczej. W piątek o północy rozpocznie się cisza wyborcza.

Według oficjalnych danych PKW w pierwszej turze wyborów prezydenckich na Andrzeja Dudę zagłosowało 34,76 proc. wyborców. Prezydent Bronisław Komorowski z wynikiem 33,77 proc. znalazł się na drugim miejscu.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane