• rozwiń

Czy w 2015 roku uda się ugasić konflikt na Ukrainie? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Czy w 2015 roku uda się ugasić konflikt na Ukrainie? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat
Foto: Flickr (CC BY SA 2.0) Foto: Rosja rzuciła wyzwanie NATO, najbardziej widać to w powietrzu

Co zmieni się w polityce prowadzonej przez Zachód wobec Rosji? Na jaką pomoc może liczyć Ukraina od państw Zachodnich? Kto jeszcze ją wspiera podczas ciągnącego się konfliktu w Donbasie? Na te pytania odpowie między innymi Jan Rokita, były poseł PO i komentator TVN24 Biznes i Świat.

"Świat"

Uregulowanie w 2015 roku kryzysu na Ukrainie jest całkowicie możliwe, ale tylko wówczas, jeśli rząd w Kijowie i separatyści porozumieją się ze sobą bez wpływu z zewnątrz - miał powiedzieć w poniedziałek minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow. W programie "Świat" będziemy gościć Jana Rokitę byłego posła PO i komentatora TVN24 Biznes i Świat.

Początek programu "Świat" o godz. 20.30.

"Świat technologi"

Godziny spędzone nad kartką papieru, rysowanie szlaczków, łączenie literek - wszystko po to, by móc zapisywać myśli. Nauka pisania to umiejętność, która jest podstawą edukacji. W programie porozmawiamy o pomysłach na unowocześnienie kartki i długopisu.

Początek programu "Świat technologii" o godz. 21.00

"Bilans"

W programie "Bilans" Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia dnia ze światowych rynków finansowych. "Bilans" startuje tuż po godz. 21:30.

"24 godziny"

Wydarzenia w Polsce i na świecie omówimy o godz. 22.00 w programie "24 godziny".

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane