• rozwiń

Ateny zbliżą się do Moskwy i co dalej z sankcjami? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Zapowiedź programu "Świat" Odtwórz: Zapowiedź programu "Świat"
Foto: PAP/EPA/ YANNIS KOLESIDIS | Video: TVN24 BiS Foto: Nowy rząd Grecji zbliży się do Rosji? | Video: Zapowiedź programu "Świat"

Czy Unia Europejska utrzyma jednolity front w stosunkach z Rosją? Czy Grecja będzie szukała zbliżenia z Kremlem? O tym będzie rozmawiać Katarzyna Kolenda-Zaleska z Markiem Siwcem, Pawłem Zalewskim i Witoldem Waszczykowskim w programie "Świat" w TVN24 Biznes i Świat.

“Bilans”

W programie “Bilans” o godzinie 17.00 Robert Stanilewicz będzie gościł Jerzego Bańkę, wiceprezesa Związku Banków Polskich. Natomiast o godz. 21.30 podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i walutowych. Sprawdzi również, na jakim poziomie zakończy się handel na Wall Street.

Program "Świat"

Co ustalono na szczycie ministrów spraw zagranicznych Unii Europejskiej w sprawie Ukrainy? Czy Ateny zbliżą się do Moskwy, a także jak będzie wyglądała unijna polityka względem Władimira Putina i Rosji? Odpowiedzi na te pytania poznamy w programie “Świat” w TVN24 Biznes i Świat. Początek o godz. 20.30.

“Świat technologii”

O godz. 21.00 zapraszamy na program “Świat technologii”. Łukasz Kijek przestawi najważniejsze wydarzenia ze świata technologicznych nowinek.

"24 godziny"

W program “24 godziny” o godz. 22.30 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane