• rozwiń

Sienkiewicz u Pieńkowskiej. Jutro rozstrzygnie się sytuacja na Ukrainie? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Sienkiewicz u Pieńkowskiej. Jutro rozstrzygnie się sytuacja na Ukrainie? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat
Foto: TVN24 BiŚ Foto: Bartłomiej Sienkiewicz będzie gościem programu "Świat"

Konflikt na wschodzie Ukrainy jest coraz ostrzejszy. Czy w czasie środowego szczytu w Mińsku dojdzie do porozumienia? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć Bartłomiej Sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych i twórca Ośrodka Studiów Wschodnich, który będzie gościem Jolanty Pieńkowskiej w programie "Świat" w TVN24 Biznes i Świat.

“Świat”

Gościem Jolanty Pieńkowskiej w programie “Świat” o godz. 20.30 będzie Bartłomiej Sienkiewicz. Wraz z byłym ministrem spraw wewnętrznych i twórcą Ośrodka Studiów Wschodnich będziemy rozmawiać o sytuacji na wschodzie Ukrainy i szansach, jakie niesie środowy szczyt w Mińsku.  Początek programu o godz. 20.30 na antenie TVN24 Biznes Świat.

"Świat technologii”

W programie “Świat technologii” o godz. 21.15 opowiemy m.in. o pomyśle karania internetowych hejterów oraz o najnowszym wynalazku firmy należącej do Google, czyli psie-robocie.

“Bilans"

W programie “Bilans” o godzinie 21.40 Robert Stanilewicz będzie gościł Jana Żuralskiego, prezesa Private Wealth Consulting. Sprawdzi również, jak zakończy się sesja na Wall Street.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.00 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane