• rozwiń
  • WIG20 2103.68 -0.21%
  • WIG30 2406.12 -0.16%
  • WIG 56047.39 -0.13%
  • sWIG80 11585.53 -0.05%
  • mWIG40 3753.25 -0.07%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Temat: Wielka Brytania

Co dalej z FIFA? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Foto: PAP/EPA Foto: Czy afera w FIFA przełoży się na organizację najbliższych Mistrzostw Świata?

Aresztowanie siedmiu prominentnych działaczy FIFA, europejskie tournee premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona oraz zbliżający się Dzień Dziecka - to dziś najważniejsze tematy w TVN24 Biznes i Świat.

Na dwa dni przed planowanymi na piątek wyborami prezydenta FIFA siedmiu prominentnych działaczy tej organizacji zostało zatrzymanych w Szwajcarii i usłyszało zarzuty korupcyjne. UEFA domaga się przełożenia kongresu światowej federacji na inny termin.

Co z FIFA?

Co to wydarzenia oznacza dla światowego futbolu? Skąd FIFA czerpie swoje dochody? Czy aresztowania będą miały wpływ na organizację zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji i Katarze? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać wraz z ekspertami na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Podróż Camerona

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron spotka się dziś w Paryżu na roboczym obiedzie z prezydentem Francois Hollande'em, by rozmawiać o swych planach reformy UE. Wcześniej Cameron zatrzyma się w Hadze, gdzie będzie rozmawiał z premierem Holandii Markiem Rutte. W piątek Cameron odwiedzi też Polskę.

Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy rozmawiać o europejskim tournee Davida Camerona, a ekspertów zapytamy, czego można spodziewać się po wizycie premiera Wielkiej Brytanii w Polsce.

Dzień Dziecka

Już za kilka dni, a dokładnie 1 czerwca Dzień Dziecka. W TVN24 Biznes i Świat sprawdzimy, jakie prezenty dla dzieci są teraz na topie oraz jak spędzić ten dzień, aby sprawić naszym pociechom przyjemność.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane