• rozwiń

Temat: Biznes dla Ludzi

Chcesz kupić zwierzątko domowe? Blajer wyjaśni, co musisz wiedzieć

Chcesz kupić zwierzątko domowe? Blajer wyjaśni, co musisz wiedzieć Odtwórz: Chcesz kupić zwierzątko domowe? Blajer wyjaśni, co musisz wiedzieć
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Na "Biznes dla Ludzi" zaprasza Paweł Blajer | Video: Chcesz kupić zwierzątko domowe? Blajer wyjaśni, co musisz wiedzieć

Jeśli szukasz świątecznego prezentu, który jednocześnie bawi i uczy, dobrym rozwiązaniem może być kupno zwierzątka domowego. Niekoniecznie musi być to od razu duży pies. Na początek wystarczy rybka, królik lub chomik. Ale czy podczas takiej transakcji jedyną formalnością będzie list do Świętego Mikołaja? Paweł Blajer odpowie na te pytanie po godz. 18:00, w programie "Biznes dla Ludzi".

Posiadanie zwierzaka to duża odpowiedzialność, a jego utrzymanie wiążę się z licznymi kosztami. Na właścicielach zwierzątek ciąży też wiele obowiązków.

Z kupnem zwierzęcia wiąże się tez podpisanie specjalnej umowy. O jej szczegółach opowie Paweł Blajer.

Co jeszcze w programie?

W programie "Biznes dla Ludzi" Paweł Blajer wyjaśni także, kiedy można legalnie wyciąć choinkę w lesie, opowie o abstrakcyjnych pytaniach na rozmowie o pracę oraz wytłumaczy, co trzeba zrobić, żeby założyć hodowlę karpi.

Program "Biznes dla Ludzi" od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 na antenie TVN24 Biznes i Świat. Zaprasza Paweł Blajer.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane