• rozwiń

Canal+ rozszerza swoją ofertę. Od poniedziałku dwa nowe kanały

Canal+ rozszerza swoją ofertę Odtwórz: Canal+ rozszerza swoją ofertę
Foto: nc+ | Video: tvn24 Foto: Jak informują przedstawiciele firmy, propozycja ośmiu kanałów jest kluczowym elementem obchodów 20-lecia działalności Canal+ w Polsce | Video: Canal+ rozszerza swoją ofertę

Canal+Discovery oraz Canal+Seriale to nowe kanały od Canal+, który rozszerza swoją ofertę telewizji premium. - Od 20 lat robimy wszystko, aby być wyjątkowym graczem na polskim rynku telewizyjnym - mówi Julien Verley, prezes platformy cyfrowej nc+. Rodzina kanałów Canal+ w nowej odsłonie wystartuje już w najbliższy poniedziałek.

Wszyscy abonenci nc+ posiadający pakiety Canal+ uzyskają dostęp do nowych kanałów bez dodatkowych opłat, w ramach obecnie trwającej umowy.

"Programy w najlepszej jakości"

Jak informują przedstawiciele firmy, propozycja ośmiu kanałów jest kluczowym elementem obchodów 20-lecia działalności Canal+ w Polsce.

- Od 20 lat Canal+ robi wszystko, aby być wyjątkowym graczem na polskim rynku telewizyjnym. Dziś, wprowadzając nową ofertę ośmiu kanałów z rodziny Canal+, potwierdzamy, że nieustająco wyznaczamy trendy - powiedział Julien Verley, prezes platformy cyfrowej nc+.

W skład oferty dostępnej od 11 maja br. będą wchodziły: Canal+Discovery, Canal+Seriale, Canal+, Canal+, Canal+Film, Canal+Family, Canal+Sport i Canal+Sport 2.

Co ciekawe, wszystkie z powyższych - z wyłączeniem kanałów sportowych - nie będą w ogóle nadawały reklam.

Jak stwierdził Verley, "odświeżone portfolio stanowi dla nas zobowiązanie, że dostarczymy widzom programy w najlepszej jakości, a przez to najbardziej kompletną i najbogatszą ofertę telewizji premium na rynku".

Ludzie z pasją

Canal+Discovery będzie łączył w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody oraz prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia, a także osiągnięcia będą stanowić inspirację oraz poszerzenie horyzontów widza.

Pierwszą premierą, która będzie miała miejsce w czerwcu to "PrzeTwórcy". Bohaterami programu są ludzie, którzy tworzą coś z rzeczy pozornie niepotrzebnych czy zużytych coś zupełnie nowego.

Kolejną polską produkcją mającą emisję na nowym kanale będzie "Pasja sposób na życie". Produkcja pokaże ludzi, którzy w pełni poświęcili się realizacji swoich pasji bez względu na to, czy jest to sport, nurkowanie, fotografia, czy kolekcjonowanie instrumentów muzycznych.

Canal+Discovery pokaże również takie produkcje jak "Bez granic", "Wyzwania Tima Ferrisa", "Watykan - za zamkniętymi drzwiami", czy "Brzegiem Nilu".

Popularne seriale

Drugi z nowych kanałów - Canal+Seriale w wieczornych pasmach będzie emitował bijące rekordy popularności amerykańskie i europejskie seriale.

W pierwszych dnia nadawania, widzowie obejrzą m.in. zdobywcę dwóch Złotych Globów 2014 - serial komediowy "Brooklyn 9-9", który pokazuje zwariowane życie policjantów z 99. komisariatu.

Drugą propozycją będzie drugi sezon serialu "Pod kopułą", opartego na książce Stephena Kinga. Opowiada o życiu małego miasteczka, które zostaje odcięte od świata zewnętrznego przez tytułową kopułę.

Już we wrześniu na Canale+Discovery będzie miała miejsce premiera polskiego dokumentu "Pasja - sposób na życie". Każdy z 12 odcinków pokaże nieograniczoną ludzką kreatywność na polu odkrywania i użytkowania innowacyjnych sprzętów. Jak informują autorzy, dokument powstał z myślą o pasjonatach i zapaleńcach realizujących swoje marzenia, a także ludziach, które z zapałem poszukują nowych wyzwań nie tylko na ziemi, ale i wodzie oraz powietrzu.

Bohaterowie opowiadają o swoich pasjach, powstaniu urządzeń, a także o drodze, którą przeszli, a także ludziach którzy przyczynili się do rozwoju prezentowanych dziedzin oraz sportów.

Moc nowych możliwości

Dodatkowo, abonenci Canal+ w ramach swoich pakietów uzyskają dostęp do bogatej oferty materiałów na żądanie - Canal+ VOD oraz usługi Canal+ Sport Online.

Oferta VOD zawiera szeroką bibliotekę premier filmowych, seriali, a także innych programów, które są dostępne poprzez dekoder podłączony do internetu.

Canal+Sport Online umożliwia abonentom oglądanie meczów na żywo i śledzenie statystyk za pośrednictwem komputera oraz poprzez urządzenia mobilne z systemami Android lub iOS.

Serwis zostanie wzbogacony o transmisje angielskiej Premier League oraz prestiżowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jak informuje Canal+, to kolejna, obok uruchomienia drugiego kanału premium - Canal+Sport2, z niespodzianek przygotowana na maj przez platformę nc+ dla fanów sportu.

Nowe rozgrywki są od początku maja dostępne w serwisie canalplussport.pl na komputerach oraz w aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android. W najbliższym czasie po przejściu odpowiedniej procedury aktualizacyjnej u zewnętrznych operatorów aplikacji zostaną udostępnione również na tabletach i smartfonach z systemami iOS i Windows Phone.

Nc+ jest nowoczesną i najbogatszą pod względem oferty programowej platformą cyfrową. Powstała z połączenia dwóch liderów rynku - Cyfry+ i n. Oferuje ponad 150 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym ponad 60 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane