• rozwiń

Bieńkowska ocenia Tuska. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Cała rozmowa z Elżbietą Bieńkowską o godz. 20.00 w TVN24 Biznes i Świat Odtwórz: Cała rozmowa z Elżbietą Bieńkowską o godz. 20.00 w TVN24 Biznes i Świat
Foto: EPA/PAP | Video: TVN24 BiS Foto: Elżbieta Bieńkowska będzie gościem w TVN24 Biznes i Świat | Video: Cała rozmowa z Elżbietą Bieńkowską o godz. 20.00 w TVN24 Biznes i Świat

Elżbieta Bieńkowska, komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości będzie gościem programu "Świat" w TVN24 Biznes i Świat. Tu po 20.00.

Unijną komisarz zapytamy m.in. jak ocenia pierwszy dzień Donalda Tuska na fotelu szefa Rady Europejskiej oraz jakie wyzwania stoją przed nowym składem Komisji Europejskiej.

"Świat"

W programie "Świat" z Jackiem Żakowskim z "Polityki" i Janem Rokitą, komentatorem TVN24 Biznes i Świat będziemy rozmawiać o tym, jakie kierunek obierze Europa pod wodzą Donalda Tuska i jakie najważniejsze zadania stoją przed nowym szefem Rady Europejskiej.

Początek programu "Świat" o godz. 20.30 w TVN24 Biznes i Świat.

"Świat Technologii"

O godz. 21.00 program "Świat Technologii", w którym powiemy m.in. o łowieniu internetowych okazji. Wyjaśnimy, jak łowić, żeby nie stracić. Pokażemy również miecze świetlne, droidy i lewitujące pojazdy, a wszystko ze względu na to, że widzowie w kinach będą mogli niedługo zobaczyć najnowszą część z trylogii "Gwiezdnych wojen". Opowiemy też o dwóch śmiałkach, którzy pokazują jak ujarzmić góry lodowe.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godz. 21:30 zastanowimy się nad sytuacja "frankowiczów" oraz porozmawiamy o sytuacji branży surowcowej wydobywającej ropę i gaz z łupków w Stanach Zjednoczonych.

"24 godziny"

O godz. 22.00 w programie "24 godziny" podsumujemy pierwszy dzień Donalda Tuska na nowym stanowisku. Sprawdzimy, jaki jest aktualny kurs rubla, a także jak wyglądają protesty w Hongkongu.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane