• rozwiń

Belka krytykuje młodych wyborców. Bo będzie musiał pożegnać się ze stanowiskiem?

Belka mówi o głosowaniu na "komedianta": powinien unikać obrażania wyborców Odtwórz: Belka mówi o głosowaniu na "komedianta": powinien unikać obrażania wyborców
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Goście TVN24 Biznes i Świat skomentowali słowa prezesa NBP | Video: Belka mówi o głosowaniu na "komedianta": powinien unikać obrażania wyborców

Młodzi ludzie w centrum uwagi. Najpierw kuszeni podczas kampanii wyborczej, teraz oceniani są za swój wybór. Podczas uroczystości wręczenia stypendiów im. Lesława Pagi na GPW szef NBP prof. Marek Belka mówił o efektach transformacji odczuwanych przez młodych ludzi. I w ostrych słowach skomentował wyniki wyborów prezydenckich. - Szef NBP powinien unikać angażowania się w spory polityczne, w ocenianie partii i obrażanie dużej części wyborców - podkreślił w TVN24 Biznes i Świat Piotr Semka z tygodnika "Do Rzeczy". - Marek Belka słynie z tego, że nie waży słów. Mówi, co myśli - ocenił z kolei Andrzej Jonas z "Warsaw Voice".

CZYTAJ WIĘCEJ O SŁOWACH MARKA BELKI

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
tomek_sendor
cusz polacy na wyspach pszy zmywakach w szkołach słuZwiabie zdrowia kierowcy itp nam się nieudało bo tata komunistom niebył i posady niezałatwił ,ciekawe kto wysyła pieniodze z wysp zna jezyk i zarabia ,ci nieudacznicy panie belka panu dzenkujemy.
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane