Pracownicze Plany Kapitałowe

Zuber: nie wierzę, że 250 złotych zachęci Polaków Odtwórz: Zuber: nie wierzę, że 250 złotych zachęci Polaków
Źródło: TVN24 BiS

Zuber: nie wierzę, że 250 złotych zachęci Polaków

15.02 | Rządzący szykują rewolucję w emeryturach, która może objąć ponad 11 milionów pracowników. Będą oni oddawać część swojej wypłaty, aby dostać wyższą emeryturę. - Nie wierzę, że trzy czwarte pracujących weźmie udział w Pracowniczych Planach Kapitałowych - mówi w TVN24 BiS Marek Zuber, ekonomista

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Przefiltrowali chardonnay przez czerwone skórki. Efekt: turkusowe wino

10.08 | W śródziemnomorskim kurorcie Sete we Francji goście restauracji i plażowych barów mogli spróbować pierwszej partii turkusowego wina. Trunek zawdzięcza kolor specjalnej recepturze. Wino ze szczepu chardonnay filtrowane jest przez skórki czerwonych winogron. Zawierają one naturalne barwniki - antocyjany - które nadają tę niecodzienną barwę. Produkowane w Hiszpanii Vindigo - bo tak nazywa się wino - spotkało się z dużym zainteresowaniem. Firmę zasypały zamówienia z całego świata.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.