Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

"Zostawiamy wszystkie inwestycje w akcje w rękach obecnych OFE" Odtwórz: "Zostawiamy wszystkie inwestycje w akcje w rękach obecnych OFE"
Źródło: tvn24

"Zostawiamy wszystkie inwestycje w akcje w rękach obecnych OFE"

05.09 | - Pierwsza i najważniejsza rzecz: zostawiamy wszystkie inwestycje w akcje w rękach obecnych OFE i w zarządzaniu obecnych PTE. Nie był to wynik nieunikniony. W wielu krajach, gdzie ten system stworzony bez większego namysłu spowodował kłopoty, wyjście z tego systemu okazało się destabilizujące. Myślę tutaj o problemach węgierskich. Fakt, że zostawimy inwestycje w akcje w OFE oznacza, że nie przeprowadzamy żadnego elementu renacjonalizacji spółek prywatnych. To dla mnie jest szalenie ważne. Nie po to przez 20 lat prywatyzowaliśmy polską gospodarkę, by teraz ją nacjonalizować - zapewnił wicepremier.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.