Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Kupił bilet na pociąg, który sam poprowadził. Polak spełnił swoje marzenia w Zimbabwe Odtwórz: Kupił bilet na pociąg, który sam poprowadził. Polak spełnił swoje marzenia w Zimbabwe
Źródło: TVN24 BiS

Kupił bilet na pociąg, który sam poprowadził. Polak spełnił swoje marzenia w Zimbabwe

31.03 | Ludzie w Zimbabwe są najlepsi na świecie. Jest taka zasada - im ktoś mniej ma, tym więcej daje i ewidentnie widziałem to w tym kraju - powiedział Daniel Kałuża, podróżnik. Jak dodał, to właśnie w tym kraju spełnił dziecięce marzenie o prowadzeniu pociągu. - Moje prowadzenie opierało się na tym, że siedziałem przed deską rozdzielczą na siedzeniu maszynisty i miałem możliwość używania gwizdka. To było chyba dziecięce marzenie każdego mężczyzny żeby pogwizdać pociągiem - opowiadał gość programu "Pokaż nam świat". Jak wskazał, choć Zimbabwe jest relatywnie tanim krajem, to "jedzenie jest drogie, bo muszą praktycznie wszystko importować".

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.