Dzień Świętego Patryka

Zielona fontanna w Białym Domu Odtwórz: Zielona fontanna w Białym Domu
Źródło: TVN24 BiS

Zielona fontanna w Białym Domu

17.03 | 17 marca to Dzień Świętego Patryka. Na całym świecie Irlandczycy celebrują swojego patrona. Nieodłącznym elementem świętowania jest wszechobecny kolor zielony. Tego dnia wiele obiektów jest specjalnie podświetlonych. W Stanach Zjednoczonych kilkuletnią tradycją jest zabarwianie na zielono fontanny w ogrodach Białego Domu.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co iść do kina? "Ten film mówi o dewastacji rodziny i upadku elit"

17.03 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Film "Happy End" w reżyserii Michaela Hanekego, który w skali mikro skupia się na dewastacji rodziny a w skali makro na upadku europejskich elit - mówiła Ewelina Woźnica.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.