Wideo dnia TVN24 BiŚ

Zbuduj drona w domu Odtwórz: Zbuduj drona w domu
Źródło: TVN24 BiS

Zbuduj drona w domu

01.07 | W przeszłości sklejało się samoloty, dziś można zrobić sobie drona. By łatwiej było tym, którzy chcą zmierzyć się z takim zadaniem w amerykańskim stanie Nevada powstał EEDU - Prosty Program Edukacyjny Dronów (ang. Easy Educational Dron Unit). To zestaw rad, który podpowiada jak zbudować i co równie ważne zaprogramować własnego drona. Jak wskazują eksperci, EEDU można złożyć w zaledwie niecałe półgodziny

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.