Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Zastępca RPO: pierwszy krok to reklamacja w banku Odtwórz: Zastępca RPO: pierwszy krok to reklamacja w banku
Źródło: tvn24

Zastępca RPO: pierwszy krok to reklamacja w banku

4.10 | Pierwszy krok, który my rekomendujemy, to reklamacja w banku. Poczekać na wynik tego postępowania. Zwrócić się do Rzecznika Finansowego, który może pomóc informacyjnie i prowadzić mediacje. I ostatecznie zostaje spór sądowy - wyjaśniał na antenie TVN24 dr Maciej Taborowski, zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Włamał się do domu i zasnął w łazience

Do niecodziennego włamania doszło w piątek niedaleko Cleveland w hrabstwie Ashland. Sprawcą była koza. Rogaty intruz uderzył kilka razy w szklane drzwi w jednym z domów, zbił je i wszedł do środka. Kiedy 18-letni Logan Keathely wrócił do domu ze szkoły, najpierw zobaczył na podjeździe niespokojnego owczarka niemieckiego. Wszedł do domu przez stłuczone drzwi i znalazł w łazience śpiącego rogatego intruza.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.