3...2...1...

"Biznes dla Ludzi". Kontrowersje wokół pensji w NBP Odtwórz: "Biznes dla Ludzi". Kontrowersje wokół pensji w NBP
Źródło: TVN24 BiS

"Biznes dla Ludzi". Kontrowersje wokół pensji w NBP

10.01 | Kontrowersje wokół pensji w Narodowym Banku Polskim - to jeden z głównych tematów programu "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS. Gościem Pawła Blajera był Grzegorz Cydejko, publicysta ekonomiczny. O zmianach w RODO mówił zaś mecenas Tadeusz Białek, dyrektor Biura Prawno-Legislacyjnego Związku Banków Polskich.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.