Centralny Port Komunikacyjny

Zamiast Modlina - Radom. "Próba zabijania dobrze funkcjonującego lotniska" Odtwórz: Zamiast Modlina - Radom. "Próba zabijania dobrze funkcjonującego lotniska"
Źródło: Fakty TVN

Zamiast Modlina - Radom. "Próba zabijania dobrze funkcjonującego lotniska"

Lotnisko w Radomiu, a nie w Modlinie. Jest zmiana planów. Na Okęciu robi się ciasno, więc trzeba rozbudować port w Radomiu. Czy decyzja jest polityczna, bo to miasto w wyborach samorządowych bardziej się opłaca?

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Nowe paszporty dla Brytyjczyków drukowane są w Polsce

Rząd Borisa Johnsona z dumą ogłosił, że Zjednoczone Królestwo po latach wraca do błękitnych paszportów. Jest jednak pewien zgrzyt. Wszystko dlatego, że symbol odzyskania suwerenności po wyjściu z Unii Europejskiej produkowany jest przez francusko-holenderską firmę, a drukowany w Polsce. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.