3...2...1...

Ekspert o zakazie handlu w niedziele w 2019 roku Odtwórz: Ekspert o zakazie handlu w niedziele w 2019 roku
Źródło: TVN24 BiS

Ekspert o zakazie handlu w niedziele w 2019 roku

04.01 | - W 2018 roku mieliśmy wersję "light" z niedzielami handlowymi na początku i na końcu miesiąca i teraz tych niedziel będzie mniej. Wielu klientów przyzwyczaiło się do poprzedniego systemu, teraz pewnie wiele osób zastanawia się, czy to ta pierwsza niedziela będzie z zakazem, czy ostatnia - powiedział w programie "Bilans" w TVN24 BiS Marek Tatała z Forum Obywatelskiego Rozwoju.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.