3...2...1...

Zakaz handlu w niedzielę. Sondaż dla "Faktów TVN" oraz TVN24 Odtwórz: Zakaz handlu w niedzielę. Sondaż dla "Faktów TVN" oraz TVN24
Źródło: tvn24

Zakaz handlu w niedzielę. Sondaż dla "Faktów TVN" oraz TVN24

07.10 | Ponad polowa Polaków nie chce zakazu handlu w niedzielę - wynika z sondażu Millward Brown dla "Faktów TVN" oraz TVN24. Przeciwne zdanie ma 39 proc. ankietowanych.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Forum Ekonomiczne w Davos bez udziału Trumpa

22.01| Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.