Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Zakaz handlu uderzy w przygraniczne targowiska? "Straty będą, ale wolne też jest potrzebne" Odtwórz: Zakaz handlu uderzy w przygraniczne targowiska? "Straty będą, ale wolne też jest potrzebne"
Źródło: TVN24 Pomorze, weekendfm.pl

Zakaz handlu uderzy w przygraniczne targowiska? "Straty będą, ale wolne też jest potrzebne"

09.03 | Na targowiskach w przygranicznych miejscowościach niemieccy klienci pojawiają się głównie w weekendy. Mimo, że to czas, kiedy obroty są największe, to większość pytanych przez reporterkę TVN24 właścicieli stoisk nie obawia się nowych przepisów ograniczających handel i w niedziele z ustawowym zakazem planuje mieć wolne.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.