3...2...1...

Zakaz handlu nie tak szybko. "Być może PiS chce zakazu we wszystkie niedziele" Odtwórz: Zakaz handlu nie tak szybko. "Być może PiS chce zakazu we wszystkie niedziele"
Źródło: tvn24bis.pl

Zakaz handlu nie tak szybko. "Być może PiS chce zakazu we wszystkie niedziele"

10.11 | - Nie będzie zakazu od stycznia, bo okazało się nagle, że trzeba o to pytać Brukselę. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, stawiam na coś zupełnie innego - mówi Robert Stanilewicz. Jego zdaniem, "być może jest tak, że w szeregach PiS-u wygrywa pomysł żeby zakaz był we wszystkie niedziele". Prowadzący cykl "3...2...1..." porusza także tematy związane z euro w Polsce oraz gospodarką współdzielenia

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Dziennikarka zatrzymała pędzącego konia

24.05.2018 l To nie był typowy dzień w pracy dla Hayley Moore. Reporterka pracująca podczas wyścigów konnych została bohaterką dnia na walijskim torze w Chepstow. Dziennikarka dostrzegła konia, który chwilę wcześniej zrzucił dżokeja Franka Berry'ego i postanowiła działać. Stanęła na drodze pędzącego zwierzęcia, a gdy to je staranowało zdołała chwycić lejce i je zatrzymać. Wyszła z tego bez szwanku, otrzepała się i po chwili wstała, a jej koledzy w studiu zmierzyli, że w momencie zderzenie koń biegł aż 56 km/h!

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.